Де Хеа прави чуда, Јунајтед со пенал го врати водството (видео)

Шпанскиот голман ја оствари можеби најдобрата интервенција која ќе ја видиме во Новата 2021 година, но Астон вила и покрај тоа успеа да израмни

Слични вести...