Де Хеа си зеде одмор, англискиот репрезентативец што долго чека шанса ќе го замени на голот на Црвените ѓаволи

Шпанскиот голман од приватни причини и без јасно објаснување од таборот на Манчестер јунајтед ќе одмори до крајот на март.

Слични вести...