Деандре Џордан потпиша за Лејкерс, сега Езерџиите имаат деветтмина играчи постари од 30 години

Дали собирањето на ветерани може да им донесе шампионски прстен во НБА?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *