Мизерно деби за Милан – Татарашану е киксер, Донарума ќе брани во Лигата на Европа

Романецот бранеше очајно во првиот меч за Росонерите и веројатно ќе му го препушти местото на повозрасниот Донарума за дуелот со Спарта Прага.

Слични вести...