Дејан Станковиќ донира респиратори во Србија

Легендарниот фудбалер реши да помогне во борбата против Коронавирусот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *