Дел Потро го откажа настапот на ОП на САД

Аргентинецот уште се мачи со повредата на коленото поради која не играше и на Вимблдон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *