Денешната 16-ка со зголемени квоти во Супер типот не смее да се заобиколи

Убава заработка ви е на дофат со денешните 16 парови од Супер тип понудата на Sport Life. Од 16-те зголемени квоти за конечен тип, само една е помала од 1.70.

Може да се обложите на тенис, фудбал, кошарка и хокеј на мраз. Особено привлечни се зголемените квоти на петте тениски дуели, каде квотите за победа на фаворитите се одлични.

Најголеми квоти има за победа на Палмеирас кај Сао Пауло во градско дерби во бразилската Серија А, и за триумф на Тампа Беј лајтнинг против Колорадо авеланч во финалето на НХЛ лигата во хокеј.

- Оглас -

Најнови вести