Денешните Квоти на ден се само за храбрите кои сакаат да ризикуваат

Три меча кои носат вкупен коефициент од 17.85 има во денешната понуда на Квоти на ден во Sport Life. Молде треба да победи на гости кај Оддс во меч кој ќе има од два до пет погодоци, а тоа носи квота од 2.80.

Голови треба да има на дуелот Тенерифе – Џирона во Шпанија. Понудата е да има барем по еден погодок во првото и најмалку еден гол во второто полувреме за одличен коефициент од 2.5.

Интернасионал не треб да загуби од Ботафого во меч на кој двата тима ќе дадат барем по еден погодок, за да биде добитна квотата од 2.55. Сите три понуди се со храбри квоти над 2.50, но затоа од само три погодени дуели може да стигнете до одлична заработувачка.

- Оглас -

Најнови вести