Денеска се игра најскапиот меч во историјата на фудбалот, а тоа не е финалето во ЛШ

Победникот на теренот на легендарниот „Вембли“ ќе заработи многу повеќе пари од тоа што ќе ќари новиот европски првак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *