Денвер му пресуди на Риверс

Клиперс го отпушти тренерот по елиминацијата во втората рунда од разигрувањата.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar asd напиша:

    Los Angeles Clippers presudija decki ne Denver

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *