Дерби изведе најлуда корнер-акција, го збунија противникот и дадоа гол (Видео)

Оваа тактика ја смислија Германците, а тимот на Руни ја усоврши со одредени новини.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *