Дербијата за домаќините, блескаа Дончиќ, Џорџ, Мичел (видео)

Мајами оствари двојна победа над шампионот, Далас, Клиперс и Јута подобри од Милвоки, Феникс и Портланд

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *