Многу години играше за Арсенал и Сити, сега никој не го сака, па ќе менува професија

Некогашната голема надеж повеќе од една година не може да си најде клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *