Деца играа ракомет кога на теренот влета пијан возач со автомобил (Видео)

Необичнаа случка - го сруши ѕидот од салата и предизвика хаос.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *