Џабари со шоу во Сараево покажа дека МЗТ не го купи за џабе (Видео)

Новиот бек на аеродромци одигра фантастичен меч против Спарс и е прв кандидат за МВП на колото.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *