Џабе е полуфиналето во купот – Поразите му донесоа разделба на Беќири со Струга Трим Лум

Тренерот на стружани ја заврши мисијата кај новиот прволигаш по четвртиот меч без победа во пролетниот дел од македонското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *