Џани знае да се забавува – Потпиша договор за ЕП со романската жандармерија (Фото)

Нашиот репрезентативец продолжува со своите лудории и има интересна фотографија од Букурешт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *