Џејмс против „својот“ Мајами ќе го повтори подвигот на легендарниот Меџик

Комбинираме пет типови од НБА лигата со цел да ви го разубавиме саботното утро

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *