Џерард задоволен од Јанис, синот на легендарниот Хаџи останува во Ренџерс

Позајмицата наскоро ќе се претвори во перманентен трансфер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *