Џо Кол се радуваше како мало дете по последниот судиски свиреж (видео)

Преовладоа емоциите кај некогашната ѕвезда на Сините

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *