Ди Марија жали што не го искористи подарокот кој можеше да го „живне“ ПСЖ (видео)

Голема утка на аргентинското крило, голот на Марез уште ја прави разликата на „Етихад“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *