Димитриевски: Притисокот го претвораме во мотивација, амбиција ни е да ја поминеме групата

Голманот на репрезентацијата вели дека Рисовите на ЕП не се заминати како туристи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *