Динамо Дрезден испадна во трета лига, а навивачите слават (Видео)

Прекрасна снимка од Германија која ја потврдува верноста на фановите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *