Доби отказ и по две недели му падна џекпот

Пред 12 дена беше сменет во второлигашот СПАЛ, а сега добива шанса да биде тренер на клуб од Серија А.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *