Добитен тикет уплатен 12 минути по отворањето на обложувалниците (фото)

Мајсторите се истакнаа на дело уште во првиот работен ден на обложувалниците на Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *