Дојде време за одмазда: Барселона е голем фаворит против Баерн Минхен

Во фудбалската Лига на шампиони, Баварците ги понижија Каталонците, но како ќе биде во кошаркарската елитната лига?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *