Марин Докузовски: Работнички мора како денеска да се бори до крај

Во Работнички имаат многу проблеми, а тренерот од своите момци бара борбеност.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *