Доминација: Манчестер сити прв англиски клуб со 11 победи во една сезона во ЛШ

Граѓаните остварија 11 победи во 12 меча сезонава, едно реми без голови со Порто го расипува речиси перфектниот поход до финалето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *