Дончиќ добива мултимилионски договор, ќе биде во топ 5 најплатени играчи во НБА

Далас нуди вистинско богатство за да ја задржи словенечката суперѕвезда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *