Дончиќ е чудо, погоди две неверојатни тројки за победа над Бостон (Видео)

Лука со две тешки тројки во финишот, од кои едната во последна секунда, докажа дека местото му е во првата петорка на олстарот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *