Дончиќ направи нешто што не му успеало на ниту еден играч во историјата на НБА

Словенецот ги руши и рекордите на Мајкл Џордан

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *