Дортмунд се подготвува за живот по Халанд

Милионерите го таргетираа синот на легендарниот шведски фудбалер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *