Драма до последна секунда: Барселона до победа со кош на 0,8 секунди до крај

Каталонците ќе играат во финалето на кошаркарската Евролига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *