Драма како на филм: навивачите со знаме фатија мачка која на стадион падна од голема висина (Видео)

Фаќањето на годината предизвика овации од илјадници присутни, а среќната мачка го живее вториот живот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *