Драма во „Јане“, МЗТ не му дозволи на Еуро Никел да изненади со брејк

Кавадарчани најавија дека нема да бидат „лесни противници“ за шампионот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *