Баскет-драмата им припадна на Македонците – Савичевиќ со тројка ги „реши“ Романците (Фото)

На четири секунди до крајот на продолжението нашиот репрезентативец беше прецизен за победа од 79:78.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *