Драматичен меч на „Мапеj“, Аталанта не победи, Интер е шампион на Италија

Луис Муриел промаши пенал за победа на бергамашите, кои беа единствениот конкурент за титулата на новиот првак

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *