Дроби моќно како Чекан, сега може да бира дали ќе биде Крал, Светец или Црвен ѓавол

Само за два и пол месеци со брилијантни настапи за Вест хем го сврте вниманието на Реал Мадрид, ПСЖ, Интер, а велат дека и Манчестер јунајтед сака да го врати и секако и клубот за кој сега настапува да го задржи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *