Дрогба ја раскажа тајната приказна за тоа како Челзи стигна до европскиот трон

„Мајсторе те молам помогни ми да ја освојам Лигата на шампиони“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *