Душебаев: Вардар е без својот главен адут – публиката

Тренерот на Келце многу добро ја има почувствувано пеколната атмосфера во „Јане Сандански“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *