Два пенали на „Камп ноу“, по бод за Барселона и Кадис во рекордниот меч за Меси

Аргентинецот е играч со најмногу настапи во историјата на каталонскиот гигант

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *