Дваесетина минути за Пандев во драмата меѓу Џенова и Верона

Капитенот на Македонија влезе во 67-та минута, а Џенова дури во последните секунди се спаси од пораз

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *