Двајца Срби, Хрват и Романка се крадците кои влегоа во домот на убавата Дилета (Видео)

„Летачката банда“ успеа да украде многу вредни работи од домот на најпознатата спортска новинарка во Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *