Две фантастични акции на дербито во Мадрид донесоа реми на кое највеќе му се радува Барселона (Видео)

Љоренте и Суарес со топ-акција му донесоа преднист на Атлетико, но со нова одлична акција Каземиро и Бензема му донесоа бод на Реал Мадрид

Слични вести...