Две ноќи што ќе ги памети – Од Стриптиз клуб и 50 илјади долари глоба, до најмлад кошаркар во историјата на НБА со 50 поени и 11 асистенции

Има само 20 години, ноќеска на Милвоки му уфрли точно 50-ка со 11 прецизни додавања и го мина Леброн Џејмс

Слични вести...