Две репрезентации од екс-југословенските простори ќе играат полуфинале на ЕП во одбојка

Сите четири четвртфиналиња завршија со по 3-0 во сетови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *