Еден Азар рекламира хамбургери, а што друго?

Белгиецот го критикуваа дека има вишок килограми, а сега после рекламата, уште повеќе го исмејуваат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *