Еден човек дефинитивно за последен пат истрча на „Сантијаго Бернабеу“

Реномираниот шпански судија Алберто Ундјано Малјенко стави крај на кариерата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *