Еден фудбалски репрезентативец на Македонија е позитивен на ковид-19

Останатите привремено заминаа во изолација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *