Еден расположен Барон е премалку за Кралскиот клуб (Видео)

Реал Мадрид го преживеа пеколот во белградската арена и ја победи Црвена ѕвезда со 75:60

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *